Apartmány Hážovský Dvůr

Apartmány jsou situovány na jižní stranu, v centru bývalé valašské vesnice Hážovice, směr Hutisko – Karlovice – Horní Bečva – Slovensko. K dispozici jsou dva apartmány v prvním patře.

Rodinný apartmán o výměře 65 m2

Partnerský apartmán o výměře 30m² 

s koberci a připojením k WIFI. K apartmánu náleží balkon. Parkování je možno u domu, kde je také zajištěno uschování jízdních kol, lyží, kočárků, autoboxů, držáků kol atd.

  

 Ceny za ubytování dle ceníku.

 Možnost přistýlky dle aktuálního ceníku.

 

Vybavení a velikosti

 Rodinný apartmán má předsíň 6m2, koupelnu 8m2, obývací pokoj 28m2, kuchyňský kout 5m2, jídelnu 16m2 , balkón s posezením a výhledem na Hážovské Díly.

Kuchyň: je určena k dlouhodobému pobytu, vybavena lednicí - mrazák, mikrovlnná trouba, elektrická sklokeramická deska, el. pečící trouba s plechy, varná konvice, toustovač,kávovar  Dolce Gusto včetně kávy 1ks dospělá osoba/den, nádobí, mycí prostředky, misky, 2x dětská jídelní souprava.

Jídelna: kuchyňský stůl se čtyřmi místy, k dispozici 2x dětská stolička, 2x plnohodnotná přistýlka s matracemi

Předsíň: šatní skříň, komoda, ventilátor

Koupelna: sprchovací kout, toaleta, umyvadlo se skříní, fén, sušák a koš na prádlo, dětský nočník a dětské sedátko na wc, dětská vanička

Obývací pokoj: 2 x postel s matracemi a úložným prostorem, 2 x noční stolek s osvětlením, konferenční stůl s posezením, bio krb, v pokoji možnost dvou dřevěných postýlek do dvaceti kil a cestovní rozkládací postýlka. Z obývacího pokoje vstup na balkón orientovaný na jižní stranu včetně venkovního posezení. Dále se v pokoji nachází rozkládací křeslo, budík, TV led, CD, DVD a rádio. Vestavěná USB nabíječka s přepěťovou ochranou.

 

Partnerský apartmán má předsíň 6m2, koupelnu 4m2,  pokoj 30m2,zastřešený balkón 6m² s posezením a výhledem na Hážovské Díly.

Kuchyň: je určena k dlouhodobému pobytu, vybavena lednicí - mrazák, mikrovlnná trouba, elektrická sklokeramická deska, varná konvice, toustovač,kávovar  Dolce Gusto včetně kávy 1ks dospělá osoba/den, nádobí, mycí prostředky, misky, 2x dětská jídelní souprava.

Jídelna: kuchyňský stůl se dvěma místy, k dispozici 2x dětská stolička, 

Předsíň: šatní skříň, ventilátor

Koupelna: sprchovací kout, toaleta, umyvadlo se skříní, fén, sušák a koš na prádlo, dětský nočník a dětské sedátko na wc, dětská vanička

Pokoj: 2 x postel s matracemi, 1 x noční stolek s osvětlením  a cestovní rozkládací postýlka. Z obývacího pokoje vstup na balkón orientovaný na jižní stranu včetně venkovního posezení. Dále se v pokoji nachází ,  TV led, CD, DVD a rádio. Vestavěná USB nabíječka s přepěťovou ochranou.

 

Interiér apartmánů si můžete prohlédnout zde:

Partnerský apartmán 
Rodinný apartmán

 
TOPlist